KENWOOD radiopuhelimen NX-220 / NX-320 yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
KENWOOD radiopuhelimen NX-220 / NX-320 yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB780TW
41,95 €
KENWOOD radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NX-220
NX-320
NX3200
NX3220
NX-3220
NX3300
NX3320
NX-3320
TK-2140
TK-2148
TK-2160
TK-2168
TK-2170
TK-2170M
TK-2173
TK-2360
TK-3140
TK-3148
TK-3160
TK-3168
TK-3170
TK-3173
TK-3178
TK-3360
NX-320
NX3200
NX3220
NX-3220
NX3300
NX3320
NX-3320
TK-2140
TK-2148
TK-2160
TK-2168
TK-2170
TK-2170M
TK-2173
TK-2360
TK-3140
TK-3148
TK-3160
TK-3168
TK-3170
TK-3173
TK-3178
TK-3360
Korvattavat KENWOOD radiopuhelimen alkuperäisakut
KNB-24L
KNB-35L
KNB-55L
KNB-56N
KNB-57L
KNB-78L
KNB-79LC
KNB-35L
KNB-55L
KNB-56N
KNB-57L
KNB-78L
KNB-79LC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KENWOOD radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB780TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168263 |
| Korvaa | KNB-55L / KNB-35L / KNB-57L / KNB-24L / KNB-56N / KNB-78L / KNB-79LC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 100.60 x 55.80 x 24.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |