KENWOOD NX-200, NX-300, TK-2180 akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
KENWOOD NX-200, NX-300, TK-2180 akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB470TW
35,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
NX-200
NX-300
TK-2180
TK-3180
TK-3320
TK-5220
TK-5320
NX-300
TK-2180
TK-3180
TK-3320
TK-5220
TK-5320
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-47L
KNB-48L
KNB-50NC
KNB-48L
KNB-50NC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB470TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076490 |
| Korvaa | KNB-47L / KNB-48L / KNB-50NC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 105.00 x 57.80 x 18.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |