Kenwood keittiövarusteiden FG-100 / FG150 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Kenwood keittiövarusteiden FG-100 / FG150 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-KFG100SL
19,95 €
Kenwood keittiövarusteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FG-100
FG150
FG-150
FG200
FG-200
Grati FG100
FG150
FG-150
FG200
FG-200
Grati FG100
Korvattavat Kenwood keittiövarusteiden alkuperäisakut
BF11956
SY9541
SY9541
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood keittiövarusteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-KFG100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162322 |
| Korvaa | SY9541 / BF11956 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 5.28Wh |
| Mitat | 86.60 x 35.30 x 22.80mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |