KENWOOD H-79A, TH-208, TH-20B akku 1000mAh / 6.00Wh
calcActive())">
KENWOOD H-79A, TH-208, TH-20B akku 1000mAh / 6.00Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB320TW
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
H-79A
TH-208
TH-20B
TH-22
TH-22A
TH-22AT
TH-22E
TH-308
TH-30B
TH-42
TH-42A
TH-42AT
TH-42E
TH-79
TH79A
TH-79A
TH-79E
TK-208
TK-308
TK-44AT
TK-79AT
TH-208
TH-20B
TH-22
TH-22A
TH-22AT
TH-22E
TH-308
TH-30B
TH-42
TH-42A
TH-42AT
TH-42E
TH-79
TH79A
TH-79A
TH-79E
TK-208
TK-308
TK-44AT
TK-79AT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
PB-32
PB-32H
PB-33
PB-34
PB-32H
PB-33
PB-34
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB320TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112709 |
| Korvaa | PB-32 / PB-33 / PB-34 / PB-32H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 6Wh |
| Mitat | 63.63 x 56.20 x 24.85mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |