Kaufel hätävalaistus Fire Exit Sign / 850.0061 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus Fire Exit Sign / 850.0061 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-KUF856LS
16,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fire Exit Sign
850.0061
Fire Exit Light
850.0061
Fire Exit Light
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
BGN800-2DWP-PRB830EC
248BHXS1P
248BHXS1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KUF856LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208334 |
| Korvaa | BGN800-2DWP-PRB830EC / 248BHXS1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 1.92Wh |
| Mitat | 50.60 x 28.60 x 14.40mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |