Kaufel hätävalaistus C1 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus C1 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-KUC100LS
28,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C1
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
BGN2400-5AWP-A800EC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KUC100LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209386 |
| Korvaa | BGN2400-5AWP-A800EC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 173.60 x 35.60 x 32.80mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |