Kaufel hätävalaistus 850.0061 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus 850.0061 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KAF850FT
20,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
850.0061
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
850.0061
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KAF850FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202431 |
| Korvaa | 850.0061 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 71.20 x 51.40 x 14.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |