Kaufel hätävalaistus 850.0034 versio 2 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus 850.0034 versio 2 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-KUF854LS
25,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
850.0034
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
BGN1300-5AWP-3202EC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KUF854LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209379 |
| Korvaa | BGN1300-5AWP-3202EC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 9Wh |
| Mitat | 168.20 x 25.20 x 22.40mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |