Kaufel hätävalaistus 850.0014 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus 850.0014 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KUF814LS
29,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
850.0014
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
BGN1800-5DWP-A800EC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KUF814LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210078 |
| Korvaa | BGN1800-5DWP-A800EC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 112.80 x 44.20 x 22.60mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |