Kaufel hätävalaistus 002262 / 002015 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus 002262 / 002015 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-KUF255LS
57,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
002262
002015
002132
002255
002015
002132
002255
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
BGN5500-10EWP-A800EC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KUF255LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207870 |
| Korvaa | BGN5500-10EWP-A800EC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 163.30 x 65.50 x 60.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |