Kaufel hätävalaistus 002006 yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
Kaufel hätävalaistus 002006 yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-KUF206LS
54,95 €
Kaufel hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
002006
Korvattavat Kaufel hätävalaistus alkuperäisakut
BGN7000-5DWP-T
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kaufel hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-KUF206LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210115 |
| Korvaa | BGN7000-5DWP-T |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 48Wh |
| Mitat | 161.80 x 92.40 x 32.80mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |