KARL STORZ lääketieteellisen laitteen C-MAC-8401ZX / 8402 Zx yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
KARL STORZ lääketieteellisen laitteen C-MAC-8401ZX / 8402 Zx yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-KRS845MD
27,95 €
KARL STORZ lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C-MAC-8401ZX
8402 Zx
C-MAC 8401ZX Laryngoscope
Endoscopy C-Mac 8401ZX
8402ZX Laryngoscope 30-0003
8402 Zx
C-MAC 8401ZX Laryngoscope
Endoscopy C-Mac 8401ZX
8402ZX Laryngoscope 30-0003
Korvattavat KARL STORZ lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
ET27-30-0003723
30.0003
MB467
OM11806
30.0003
MB467
OM11806
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KARL STORZ lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-KRS845MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164852 |
| Korvaa | ET27-30-0003723 / 30.0003 / MB467 / OM11806 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 17.76Wh |
| Mitat | 67.80 x 37.20 x 19.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |