Karcher ruohonleikkurin yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Karcher ruohonleikkurin yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRH452VX
42,95 €
Karcher ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Karcher ruohonleikkurin alkuperäisakut
9.766-452.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-KRH452VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221722 |
| Korvaa | 9.766-452.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 66.10 x 69.00 x 32.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |