Karcher pölynimurin tai robotti-imurin VCS5 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin VCS5 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-KRC500VX
96,95 €
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VCS5
Korvattavat Karcher pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
9.769.526.0
9.769-526.0
9.769-526.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-KRC500VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203926 |
| Korvaa | 9.769.526.0 / 9.769-526.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 60.48Wh |
| Mitat | 81.50 x 70.00 x 65.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |