Karcher pölynimurin tai robotti-imurin VC 4i / VC 4i Plus yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin VC 4i / VC 4i Plus yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRC420VX
63,95 €
51,95 €
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VC 4i
VC 4i Plus
VC 4i Cordless
064200
VC 4i Plus
VC 4i Cordless
064200
Korvattavat Karcher pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
9.764-882.0
9.764-938.0
9.764-938.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-KRC420VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190240 |
| Korvaa | 9.764-882.0 / 9.764-938.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 72.20 x 68.90 x 54.80mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |