Karcher pölynimurin tai robotti-imurin VC 4 Cordless myHome / VC 4 Cordless Premium myHome yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin VC 4 Cordless myHome / VC 4 Cordless Premium myHome yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRC410VX
70,95 €
60,95 €
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VC 4 Cordless myHome
VC 4 Cordless Premium myHome
VC 4 Cordless Premium myHome
Korvattavat Karcher pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
010036 6151
9.754-766.0
9.754-766.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-KRC410VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187141 |
| Korvaa | 010036 6151 / 9.754-766.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 50.4Wh |
| Mitat | 149.30 x 73.00 x 42.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |