Karcher pölynimurin tai robotti-imurin RC3 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin RC3 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-KRH300VX
39,95 €
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RC3
Korvattavat Karcher pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
9.754-313.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-KRH300VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182931 |
| Korvaa | 9.754-313.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 106.75 x 58.36 x 43.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |