Karcher pölynimurin tai robotti-imurin FC5 / 1.055-601.0 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin FC5 / 1.055-601.0 yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-KRF500VX
96,95 €
Karcher pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FC5
1.055-601.0
Basic FC 5 Cordless
FC 5 Cordless
FC5 Cordless
1.055-601.0
Basic FC 5 Cordless
FC 5 Cordless
FC5 Cordless
Korvattavat Karcher pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
9.13-546.0
0320-015217
9.013-546.0
0320-015217
9.013-546.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-KRF500VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203933 |
| Korvaa | 0320-015217 / 9.013-546.0 / 9.13-546.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 60.48Wh |
| Mitat | 92.60 x 75.50 x 69.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |