Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRH461VX
40,95 €
Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
9.766-461.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-KRH461VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221739 |
| Korvaa | 9.766-461.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 67.00 x 70.40 x 34.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |