Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin CVH 2 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin CVH 2 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KRC200VX
32,95 €
Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CVH 2
Korvattavat Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
9.774-316.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-KRC200VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221753 |
| Korvaa | 9.774-316.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 68.80 x 37.50 x 23.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |