Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin 1.055- 363.0 / FC 3d Cordless yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin 1.055- 363.0 / FC 3d Cordless yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-KRF310VX
52,95 €
Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1.055- 363.0
FC 3d Cordless
FC 3d Cordless Premium
FC 3d Cordless
FC 3d Cordless Premium
Korvattavat Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
4.683-274.0
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Karcher pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-KRF310VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224273 |
| Korvaa | 4.683-274.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 73.00 x 61.60 x 35.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |