Karcher Karcher RC3000 akku 2100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien imurien kanssa:
Karcher:
Karcher RC3000Siemens:
VSR8000)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat imurien alkuperäisakut:
Karcher:
2.891-029.0Siemens:
2.891-029.0)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-KRC300VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059103 |
| Korvaa | 2.891-029.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 52.60 x 72.80 x 40.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |