Karcher 1.258-116.0, 1.258-409.0, 50 DISPLAY 35 akku 3000mAh / 14.40Wh
calcActive())">
Karcher 1.258-116.0, 1.258-409.0, 50 DISPLAY 35 akku 3000mAh / 14.40Wh
In stock
- SKU
- CS-KRK500VX
31,95 €
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Karcher imurien kanssa:
1.258-116.0
1.258-409.0
50 DISPLAY 35
BF9900
K5.0 1.258-101.0
K5.0 1.258-103.0
K5.0 1.258-106.0
K5.0 12581160
K5.0 Amway 12581110
K5.0 DISPLAY 10 EL 12583190
K5.0 Display 10-EL 1.258-319.0
K5.0 MO 12581120
K5.0 NIMH 12581150
K5.0 NIMH R 1.258-115.0
K5.0-AMWAY 1.258-111.0
K50
K50 1.258-101.0
K50 1.258-103.0
K50 1.258-105.0
K50 1.258-106.0
K50 1.258-114.0
K50 12581010
K50 12581030
K50 12581040
K50 12581050
K50 12581060
K50 12581140
K50 12584090
K50 25327458 1.258-104.0
K50 AMWAY 1.258-111.0
K50 DISPLAY 10-EL 1.258-319.0
K50 NIMH 1.258-115.0
K50 TV 1.258-116.0
K50-M.O. 1.258-112.0
K85
1.258-409.0
50 DISPLAY 35
BF9900
K5.0 1.258-101.0
K5.0 1.258-103.0
K5.0 1.258-106.0
K5.0 12581160
K5.0 Amway 12581110
K5.0 DISPLAY 10 EL 12583190
K5.0 Display 10-EL 1.258-319.0
K5.0 MO 12581120
K5.0 NIMH 12581150
K5.0 NIMH R 1.258-115.0
K5.0-AMWAY 1.258-111.0
K50
K50 1.258-101.0
K50 1.258-103.0
K50 1.258-105.0
K50 1.258-106.0
K50 1.258-114.0
K50 12581010
K50 12581030
K50 12581040
K50 12581050
K50 12581060
K50 12581140
K50 12584090
K50 25327458 1.258-104.0
K50 AMWAY 1.258-111.0
K50 DISPLAY 10-EL 1.258-319.0
K50 NIMH 1.258-115.0
K50 TV 1.258-116.0
K50-M.O. 1.258-112.0
K85
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Karcher imurien alkuperäisakut:
ABS-K55
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-KRK500VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097754 |
| Korvaa | ABS-K55 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 89.60 x 43.10 x 23.38mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |