Kanomax tutkimuslaitteen KM R36 Gasmaster yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Kanomax tutkimuslaitteen KM R36 Gasmaster yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-KMR360SL
36,95 €
Kanomax tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KM R36 Gasmaster
Korvattavat Kanomax tutkimuslaitteen alkuperäisakut
KM R36
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kanomax tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-KMR360SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178767 |
| Korvaa | KM R36 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 29.97Wh |
| Mitat | 109.50 x 50.00 x 13.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |