AeroTrak tutkimuslaitteen yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
AeroTrak tutkimuslaitteen yhteensopiva akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-TRX950SL
160,95 €
AeroTrak tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat AeroTrak tutkimuslaitteen alkuperäisakut
LI202SX
LI202SX-6600
LI202SX-66C
LI202SX-7200
LI202SX-7800
Li202SX-78C
700028
LI202SX-6600
LI202SX-66C
LI202SX-7200
LI202SX-7800
Li202SX-78C
700028
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AeroTrak tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-TRX950SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186687 |
| Korvaa | 4800-017 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 86.58Wh |
| Mitat | 148.50 x 88.50 x 20.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |