Xiaomi kannettavan tietokoneen NoteBook Pro 14 2022 yhteensopiva akku 7200mAh
calcActive())">
Xiaomi kannettavan tietokoneen NoteBook Pro 14 2022 yhteensopiva akku 7200mAh
In stock
- SKU
- CS-XMR142NB
91,95 €
Xiaomi kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NoteBook Pro 14 2022
Korvattavat Xiaomi kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
R14B07W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-XMR142NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,72 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196686 |
| Korvaa | R14B07W |
| Kapasiteetti (mAh) | 7200mAh / 55.58Wh |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |