Toshiba Satellite U920t akku 3200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite U920t
Satellite U925t
Satellite U925t
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
P000563900
PA5073U-1BRS
PABAS267
PA5073U-1BRS
PABAS267
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-TOU920NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126577 |
| Korvaa | PA5073U-1BRS / PABAS267 / P000563900 / PABSS267 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 35.52Wh |
| Mitat | 212.10 x 116.90 x 5.30 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |