Toshiba Satellite U845W akku 7030 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite U845W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
G71C000EH110
PA5065U-1BRS
PA5065U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOU845NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092902 |
| Mitat | 187.13 x 158.35 x 8.23 mm |
| Korvaa | G71C000EH110 / PA5065U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 7030mAh / 52.02Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |