Toshiba Satellite P70, Satellite P70-A, Satellite P75 akku 4200 mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite P70, Satellite P70-A, Satellite P75 akku 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP750NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite P70
Satellite P70-A
Satellite P75
Satellite P70-A
Satellite P75
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
P000573260
PA5121U-1BRS
PABAS274
PA5121U-1BRS
PABAS274
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOP750NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108146 |
| Mitat | 204.73 x 51.80 x 20.10mm |
| Korvaa | PA5121U-1BRS / P000573260 / PABAS274 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 45.36Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |