Toshiba Satellite NB300, Satellite N302, Satellite NB305 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Toshiba Satellite NB300, Satellite N302, Satellite NB305 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-TNB300DB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite NB300
Satellite N302
Satellite NB305
Satellite NB305-N410BL
Satellite NB305-N410BN
Satellite NB305-N410BN-G
Satellite NB305-N410WH
Satellite NB305-N411BL
Satellite NB305-N411BN
Satellite NB305-N413BN
Satellite N302
Satellite NB305
Satellite NB305-N410BL
Satellite NB305-N410BN
Satellite NB305-N410BN-G
Satellite NB305-N410WH
Satellite NB305-N411BL
Satellite NB305-N411BN
Satellite NB305-N413BN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3783U-1BRS
PA3785U-1BRS
PABAS218
PABAS220
PA3785U-1BRS
PABAS218
PABAS220
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TNB300DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035657 |
| Mitat | 204.74 x 76.06 x 31.79mm |
| Korvaa | PA3783U-1BRS / PA3785U-1BRS / PABAS218 / PABAS220 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |