Toshiba Satellite NB300, Satellite N302, Satellite NB305 akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Toshiba Satellite NB300, Satellite N302, Satellite NB305 akku, 4400 mAh Musta
In stock
- SKU
- CS-TNB300HB
59,95 €
Akku sopii mm:
Satellite NB300, Satellite N302, Satellite NB305, Satellite NB305-N410BL, Satellite NB305-N410BN, Satellite NB305-N410BN-G, Satellite NB305-N410WH, Satellite NB305-N411BL, Satellite NB305-N411BN, Satellite NB305-N413BN
Edullinen ja laadukas Toshiba Satellite NB300, Satellite N302, Satellite NB305 yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas ta…
| SKU | CS-TNB300HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035640 |
| Mitat | 205.52 x 59.96 x 29.55mm |
| Korvaa | PA3783U-1BRS / PA3785U-1BRS / PABAS218 / PABAS220 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |