Toshiba Satellite L900, Satellite L950, Satellite L950-014 akku 2200 mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite L900, Satellite L950, Satellite L950-014 akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOL900NB
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite L900
Satellite L950
Satellite L950-014
Satellite L950
Satellite L950-014
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA5076R-1BRS
PA5076U-1BRS
PA5077U-1BRS
PA5076U-1BRS
PA5077U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOL900NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081500 |
| Mitat | 276.80 x 33.10 x 20.30mm |
| Korvaa | PA5076R-1BRS / PA5076U-1BRS / PA5077U-1BRS / PABAS268 / PABAS269 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |