Toshiba Satellite L10T akku 3650 mAh - Musta
calcActive())">
Toshiba Satellite L10T akku 3650 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-TOL150NB
69,95 €
60,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite L10T
Satellite L10W
Satellite L10W-B
Satellite L10W-b1200
Satellite L10W-CBT2N0
Satellite L15W
Satellite L15W-B
Satellite L15W-B1302
Satellite L10W
Satellite L10W-B
Satellite L10W-b1200
Satellite L10W-CBT2N0
Satellite L15W
Satellite L15W-B
Satellite L15W-B1302
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
P000627450
PA5209U-1BRS
WSTBBT050O
PA5209U-1BRS
WSTBBT050O
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOL150NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125532 |
| Mitat | 184.20 x 66.70 x 6.80 mm |
| Korvaa | PA5209U-1BRS / WSTBBT050O / P000627450 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 26.28Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |