Toshiba Satellite 5105-S501, Satellite 5000 akku 4400 mAh
calcActive())">
Toshiba Satellite 5105-S501, Satellite 5000 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-TO5100
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite 5105-S501
Satellite 5000
Satellite 5105-S901
Satellite 5100-501
Satellite 5005
Satellite 5105-S702
Satellite 5105-S607
Satellite 5005-S507
Portege A100
Satellite 5100
Satellite 5105-S688
Satellite 5100-603
Satellite 5100-201
Satellite 5105-S701
Satellite 5105-S502
Satellite 5005-S504
Satellite 5105-S522
Satellite 5100-503
Satellite 5105
Satellite 5105-S608
Satellite 5000
Satellite 5105-S901
Satellite 5100-501
Satellite 5005
Satellite 5105-S702
Satellite 5105-S607
Satellite 5005-S507
Portege A100
Satellite 5100
Satellite 5105-S688
Satellite 5100-603
Satellite 5100-201
Satellite 5105-S701
Satellite 5105-S502
Satellite 5005-S504
Satellite 5105-S522
Satellite 5100-503
Satellite 5105
Satellite 5105-S608
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3123U-1BRS
PA3178U-1BAS
PA3178U-1BRS
PA3211U-1BAS
PA3211U-1BRS
PABAS018
B499
PA3178U
PA3178
PA3123-1BAS
PA3178U-1BAS
PA3178U-1BRS
PA3211U-1BAS
PA3211U-1BRS
PABAS018
B499
PA3178U
PA3178
PA3123-1BAS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TO5100 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011347 |
| Mitat | 131.50 x 74.50 x 23.00mm |
| Korvaa | PA3123U-1BRS / PA3178U-1BAS / PA3178U-1BRS / PA3211U-1BAS / PA3211U-1BRS / PABAS018 / B499 / PA3178U / PA3178 / PA3123-1BAS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |