Toshiba Portege Z830, Portege Z830 Ultrabook, Portege Z830-10P akku 3000 mAh
calcActive())">
Toshiba Portege Z830, Portege Z830 Ultrabook, Portege Z830-10P akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOZ830NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Portege Z830
Portege Z830 Ultrabook
Portege Z830-10P
Portege Z830 Ultrabook
Portege Z830-10P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA5013U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOZ830NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077619 |
| Mitat | 296.95 x 132.90 x 6.40mm |
| Korvaa | PA5013U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 44.4Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |