Toshiba Portege 2010, Portege 2000, Portege R100, Portege R200 akku 1600 mAh
calcActive())">
Toshiba Portege 2010, Portege 2000, Portege R100, Portege R200 akku 1600 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOR100NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Portege 2010
Portege 2000
Portege R100
Portege R200
Portege 2000
Portege R100
Portege R200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3154U-1BAS
PA3154U-1BRS
PA3154U-2BAS
PA3154U-2BRS
PA3154U-1BRS
PA3154U-2BAS
PA3154U-2BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOR100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017332 |
| Mitat | 108.30 x 78.90 x 10.80mm |
| Korvaa | PA3154U-1BAS / PA3154U-1BRS / PA3154U-2BAS / PA3154U-2BRS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |