Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 8800 mAh
calcActive())">
Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 8800 mAh
In stock
- SKU
- CS-TNB100HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Netbook NB100
Netbook NB100-01G
Netbook NB100-111
Netbook NB100-12A
Netbook NB100-10X
Netbook NB100-11R
Netbook NB100 mini
Netbook NB100 PLL10E-00X00TEN
Netbook NB100 PLL10C-01G02U
Netbook NB100-11G
Netbook NB100-10Y
Netbook NB100-11R PLL10E-00X00TEN
Netbook NB100-128
Netbook NB100-128 PLL10E-010030EN
Netbook NB100-12A PLL10E-013030EN
Netbook NB100-11R PLL10E-00X00TEN
Netbook NB100-10X PLL10E-00W00SGR
Netbook NB100-A100B
Netbook NB100 N270 PLL10E-00X00TEN
Netbook NB105
Netbook NB100 PANB100NL
Netbook NB100-01E02H
Netbook NB100-12S
Netbook NB100-12S PLL10E-01U02DCE
PLL10E-00D02CGR
Netbook NB100-01G
Netbook NB100-111
Netbook NB100-12A
Netbook NB100-10X
Netbook NB100-11R
Netbook NB100 mini
Netbook NB100 PLL10E-00X00TEN
Netbook NB100 PLL10C-01G02U
Netbook NB100-11G
Netbook NB100-10Y
Netbook NB100-11R PLL10E-00X00TEN
Netbook NB100-128
Netbook NB100-128 PLL10E-010030EN
Netbook NB100-12A PLL10E-013030EN
Netbook NB100-11R PLL10E-00X00TEN
Netbook NB100-10X PLL10E-00W00SGR
Netbook NB100-A100B
Netbook NB100 N270 PLL10E-00X00TEN
Netbook NB105
Netbook NB100 PANB100NL
Netbook NB100-01E02H
Netbook NB100-12S
Netbook NB100-12S PLL10E-01U02DCE
PLL10E-00D02CGR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3689U-1BAS
PABAS155
PA3689U-1BRS
PABAS156
PABAS155
PA3689U-1BRS
PABAS156
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TNB100HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028420 |
| Mitat | 138.30 x 56.00 x 38.00mm |
| Korvaa | PA3689U-1BAS / PABAS155 / PA3689U-1BRS / PABAS156 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 63.36Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |