Toshiba kannettavan tietokoneen Satellite P20W-C / Satellite Radius 12 P20W-C yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Satellite P20W-C / Satellite Radius 12 P20W-C yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-TOR103NB
104,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Satellite P20W-C
Satellite Radius 12 P20W-C
Satellite Radius 12 P20W-C-103
Satellite Radius 12 P20W-C-104
Satellite Radius 12 P20W-C-106
Satellite Radius 12 P20W-C-109
Satellite Radius 12 P20W-C-10C
Satellite Radius 12 P20W-C-10D
Satellite Radius 12 P20W-C-10H
Satellite Radius 12 P20W-C-10K
Satellite Radius 12 P20W-C
Satellite Radius 12 P20W-C-103
Satellite Radius 12 P20W-C-104
Satellite Radius 12 P20W-C-106
Satellite Radius 12 P20W-C-109
Satellite Radius 12 P20W-C-10C
Satellite Radius 12 P20W-C-10D
Satellite Radius 12 P20W-C-10H
Satellite Radius 12 P20W-C-10K
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5242U-1BRS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOR103NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219255 |
| Korvaa | PA5242U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.04Wh |
| Mitat | 221.90 x 115.40 x 6.30mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |