Toshiba kannettavan tietokoneen Satellite Click Mini L9W-B 8.9 / Satellite Click Mini L9W-B-103 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Satellite Click Mini L9W-B 8.9 / Satellite Click Mini L9W-B-103 yhteensopiva akku 5100mAh
In stock
- SKU
- CS-TOL910NB
38,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Satellite Click Mini L9W-B 8.9
Satellite Click Mini L9W-B-103
Satellite Click Mini L9W-B-100
Satellite Click Mini L9W-B-107
Satellite Click Mini L9W-B-102
Satellite Click Mini L9W-B
Satellite Click Mini L9W-B-103
Satellite Click Mini L9W-B-100
Satellite Click Mini L9W-B-107
Satellite Click Mini L9W-B-102
Satellite Click Mini L9W-B
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
A000381560
T10TC
T8T-2
T10TC
T8T-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOL910NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,75 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160571 |
| Korvaa | A000381560 / T10TC / T8T-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.13Wh |
| Mitat | 122.10 x 125.30 x 4.20mm |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |