Toshiba kannettavan tietokoneen Satellite Click 2 Pro P30W-B-10E / P30W-B-10E yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Satellite Click 2 Pro P30W-B-10E / P30W-B-10E yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP352NB
56,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Satellite Click 2 Pro P30W-B-10E
P30W-B-10E
P30W-B-10E
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5191U-1BRS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOP352NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160687 |
| Korvaa | PA5191U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 222.75 x 102.76 x 4.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |