Toshiba kannettavan tietokoneen Portege X20W / Portege X20W-D yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Portege X20W / Portege X20W-D yhteensopiva akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-TOX210NB
59,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Portege X20W
Portege X20W-D
Portege X20W-D-10E
Portege X20W-D-10Q
Portege X20W-D-10R
Portege X20W-D-10V
Portege X20W-D-111
Portege X20W-D-11N
Portege X20W-D-11T
Portege X20W-D-145
Portege X20W-D-14G
Portege X20W-D-BTO
Portege X20W-D1252
Portege X20W-E
Portege X20W-E-10D
Portege X20W-E-10E
Portege X20W-E-10F
Portege X20W-E-10X
Portege X20W-E-BTO
Portege X20W-D
Portege X20W-D-10E
Portege X20W-D-10Q
Portege X20W-D-10R
Portege X20W-D-10V
Portege X20W-D-111
Portege X20W-D-11N
Portege X20W-D-11T
Portege X20W-D-145
Portege X20W-D-14G
Portege X20W-D-BTO
Portege X20W-D1252
Portege X20W-E
Portege X20W-E-10D
Portege X20W-E-10E
Portege X20W-E-10F
Portege X20W-E-10X
Portege X20W-E-BTO
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5267U-1BRS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOX210NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219033 |
| Korvaa | PA5267U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.61Wh |
| Mitat | 289.00 x 145.00 x 4.10mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |