Toshiba kannettavan tietokoneen Port g X30T-E-113 / Portege X30 yhteensopiva akku 4550mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Port g X30T-E-113 / Portege X30 yhteensopiva akku 4550mAh
In stock
- SKU
- CS-TOX376NB
68,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Port g X30T-E-113
Portege X30
Portege X30T-E-10Q
Portege X30T-E-176
Portege x30-T-E
Portege X30
Portege X30T-E-10Q
Portege X30T-E-176
Portege x30-T-E
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5325U-1BRS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOX376NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210627 |
| Korvaa | PA5325U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 35.04Wh |
| Mitat | 255.30 x 88.50 x 4.80mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |