Toshiba kannettavan tietokoneen KIRA 13 Kirabook / Kirabook U930t-B yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen KIRA 13 Kirabook / Kirabook U930t-B yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-TOK130NB
61,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KIRA 13 Kirabook
Kirabook U930t-B
PSU8SA-00C006
PSU8SA-00C00T
PSU8SA-00T00U
PSU8SA-00U00T
PSU8SA-00V00U
PSUC1A-002005
PSUC1A-007005
PSUC1A-00E010
PSUC2A-003009
Satellite PSKHAA-01D00N
Satellite PSKHEA-00M007
Satellite PSKHEA-00T008
Satellite PSKHWA-005003
Satellite PSKJNA-028010
Satellite PSKKWA-00J006
Satellite PSKKWA-00K006
Satellite PSKKWA-00L007
Satellite PSKKWA-00M007
Satellite PSKL6A-00R004
Satellite PSKL6A-013004
Satellite PSKLAA-002001
Satellite PSKLAA-013001
Satellite PSKLAA-030001
Satellite PSKLAA-033001
Satellite PSKLEA-00D001
Satellite PSKLEA-00M001
Satellite PSKLNA-00P001
Satellite PSKLNA-00V001
Satellite PSKLNA-01Q00J
Satellite PSKLNA-01R00J
Satellite PSKLWA-004001
Satellite PSKLWA-005001
Satellite PSKLWA-006002
Satellite PSKLWA-009002
Satellite PSKM2A-008005
Satellite PSKM2A-009005
Satellite PSKM2A-00G005
Satellite PSPMHA-01300L
Satellite PSPMHA-01600L
Satellite PSPMHA-01C00L
Satellite PSPMHA-01D00L
Satellite PSPMHA-09M04S
Satellite PSPMHA-0DP04S
Satellite PSPMHA-0EE04S
Satellite PSPNUA-00G00R
Satellite PSPNUA-02N00R
Satellite PSPNVA-00R00N
Satellite PSPNVA-01000N
Satellite PSPNVA-01E00N
Satellite PSPNVA-01R00N
Satellite PSPNVA-04100N
Satellite Pro PSKJPA-00E00U
Satellite Pro PSKK3A-001001
Satellite Pro PSKK7A-002002
Satellite Pro PSKK7A-002002-851NLB
Satellite Pro PSKK7A-006003
KIRA-10D
KIRA-101
KIRA-102
KIRA-AT01S
Kirabook U930t-B
PSU8SA-00C006
PSU8SA-00C00T
PSU8SA-00T00U
PSU8SA-00U00T
PSU8SA-00V00U
PSUC1A-002005
PSUC1A-007005
PSUC1A-00E010
PSUC2A-003009
Satellite PSKHAA-01D00N
Satellite PSKHEA-00M007
Satellite PSKHEA-00T008
Satellite PSKHWA-005003
Satellite PSKJNA-028010
Satellite PSKKWA-00J006
Satellite PSKKWA-00K006
Satellite PSKKWA-00L007
Satellite PSKKWA-00M007
Satellite PSKL6A-00R004
Satellite PSKL6A-013004
Satellite PSKLAA-002001
Satellite PSKLAA-013001
Satellite PSKLAA-030001
Satellite PSKLAA-033001
Satellite PSKLEA-00D001
Satellite PSKLEA-00M001
Satellite PSKLNA-00P001
Satellite PSKLNA-00V001
Satellite PSKLNA-01Q00J
Satellite PSKLNA-01R00J
Satellite PSKLWA-004001
Satellite PSKLWA-005001
Satellite PSKLWA-006002
Satellite PSKLWA-009002
Satellite PSKM2A-008005
Satellite PSKM2A-009005
Satellite PSKM2A-00G005
Satellite PSPMHA-01300L
Satellite PSPMHA-01600L
Satellite PSPMHA-01C00L
Satellite PSPMHA-01D00L
Satellite PSPMHA-09M04S
Satellite PSPMHA-0DP04S
Satellite PSPMHA-0EE04S
Satellite PSPNUA-00G00R
Satellite PSPNUA-02N00R
Satellite PSPNVA-00R00N
Satellite PSPNVA-01000N
Satellite PSPNVA-01E00N
Satellite PSPNVA-01R00N
Satellite PSPNVA-04100N
Satellite Pro PSKJPA-00E00U
Satellite Pro PSKK3A-001001
Satellite Pro PSKK7A-002002
Satellite Pro PSKK7A-002002-851NLB
Satellite Pro PSKK7A-006003
KIRA-10D
KIRA-101
KIRA-102
KIRA-AT01S
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5160U-1BRS
P000592540
P000673860
G71C000GG110
P000592540
P000673860
G71C000GG110
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOK130NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150350 |
| Korvaa | PA5160U-1BRS / P000592540 / P000673860 / G71C000GG110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 291.00 x 127.00 x 7.60mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |