Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook Tecra X50-F / Tecra X50-F-11E yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook Tecra X50-F / Tecra X50-F-11E yhteensopiva akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-TOX500NB
86,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dynabook Tecra X50-F
Tecra X50-F-11E
Tecra X50-F-11F
Tecra X50-F-127
Tecra X50-F-12Q
Tecra X50-F-12T
Tecra X50-F-12U
Tecra X50-F-12V
Tecra X50-F-130
Tecra X50-F-137
Tecra X50-F-14R
Tecra X50-F-14X
Tecra X50-F-14Z
Tecra X50-F-150
Tecra X50-F-155
Tecra X50-F-158
Tecra X50-F-159
Tecra X50-F-15G
Tecra X50-F-15M
Tecra X50-F-15R
Tecra X50-F-160
Tecra X50-F-16K
Tecra X50-F-BTO
Tecra X50-F-11E
Tecra X50-F-11F
Tecra X50-F-127
Tecra X50-F-12Q
Tecra X50-F-12T
Tecra X50-F-12U
Tecra X50-F-12V
Tecra X50-F-130
Tecra X50-F-137
Tecra X50-F-14R
Tecra X50-F-14X
Tecra X50-F-14Z
Tecra X50-F-150
Tecra X50-F-155
Tecra X50-F-158
Tecra X50-F-159
Tecra X50-F-15G
Tecra X50-F-15M
Tecra X50-F-15R
Tecra X50-F-160
Tecra X50-F-16K
Tecra X50-F-BTO
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5353U-1BRS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOX500NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219262 |
| Korvaa | PA5353U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.17Wh |
| Mitat | 300.70 x 105.00 x 5.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |