Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook N514 / Satellite NB10 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Dynabook N514 / Satellite NB10 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-TON514NB
37,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dynabook N514
Satellite NB10
Satellite NB10-A
Satellite NB10t
Satellite NB10t-A
Satellite Pro NB10
Satellite Pro NB10-A
Satellite Pro NB10t
Satellite Pro NB10t-A
Satellite NB15
Satellite NB15-A
Satellite NB15t
Satellite NB15t-A
Satellite Pro NB15
Satellite Pro NB15-A
Satellite Pro NB15t Series TOSHIBA Satellite Pro NB15t-A
Satellite NB10
Satellite NB10-A
Satellite NB10t
Satellite NB10t-A
Satellite Pro NB10
Satellite Pro NB10-A
Satellite Pro NB10t
Satellite Pro NB10t-A
Satellite NB15
Satellite NB15-A
Satellite NB15t
Satellite NB15t-A
Satellite Pro NB15
Satellite Pro NB15-A
Satellite Pro NB15t Series TOSHIBA Satellite Pro NB15t-A
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5170U-1BRS
PA5207U-1BRS
PABAS279
PABAS282
PA5207U-1BRS
PABAS279
PABAS282
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TON514NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151395 |
| Korvaa | PA5170U-1BRS / PA5207U-1BRS / PABAS279 / PABAS282 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 206.82 x 36.00 x 21.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |