Toshiba kannettavan tietokoneen Chromebook CB30-100 / Chromebook CB30-102 yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Toshiba kannettavan tietokoneen Chromebook CB30-100 / Chromebook CB30-102 yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-TOC310NB
61,95 €
Toshiba kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook CB30-100
Chromebook CB30-102
CB30-102
Chromebook CB30-A3120
CB35-A3120 Chromebook
ChromeBook CB35-A3120
Chromebook CB30-102
CB30-102
Chromebook CB30-A3120
CB35-A3120 Chromebook
ChromeBook CB35-A3120
Korvattavat Toshiba kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PA5171U-1BRS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Toshiba kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-TOC310NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160670 |
| Korvaa | PA5171U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 278.94 x 128.50 x 9.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |