Toshiba Dynabook Qosmio GXW/70LW, Qosmio 90LW, Qosmio 97K akku 8800 mAh
calcActive())">
Toshiba Dynabook Qosmio GXW/70LW, Qosmio 90LW, Qosmio 97K akku 8800 mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP500HB
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Dynabook Qosmio GXW/70LW
Qosmio 90LW
Qosmio 97K
Qosmio 90LW
Qosmio 97K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3729U-1BAS
PA3729U-1BRS
PA3730
PA3729U-1BRS
PA3730
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOP500HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079644 |
| Mitat | 207.40 x 95.60 x 23.20mm |
| Korvaa | PA3729U-1BAS / PA3729U-1BRS / PA3730U-1BAS / PA3730U-1BRS / PA3730 / PABAS207 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 95.04Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |