Toshiba Click 2 Pro, Satellite P35W, Satellite P35W-B3226 akku 3500mAh
calcActive())">
Toshiba Click 2 Pro, Satellite P35W, Satellite P35W-B3226 akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-TOP350NB
63,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Click 2 Pro
Satellite P35W
Satellite P35W-B3226
Satellite P35W
Satellite P35W-B3226
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
PA5190U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-TOP350NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121718 |
| Korvaa | PA5190U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 38.85Wh |
| Mitat | 247.50 x 101.40 x 5.60 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |