T410IU-T300AQ, T410TU akku, 4400 mAh Musta
calcActive())">
Yhteensopiva mm.
FOUNDER
T410IU-T300AQ, T410TU
KENNEX
321, 327, 328, 420
MEGAWARE
C2
MOBILE
E44005003LNB0
NEO
2252, 4100, 4200, A3150, A3152
PHILCO
PHN14PH24
POSITIVO
Master N100, Master N150, Premiun 2035
SIM
1029, 1064, 1079, 1461, 1473, 2045, 2600, 2665, 2684,4000, 4035, 4050, 4090, 4140, 4400, 6165, 1053, 1066, 1321, 1464, 1530, 2047, 2620, 2680, 2685, 4020, 4041, 4060, 4112, 4300, 6050, 1054, 1071, 1454, 1471, 1630, 2086, 2664, 2683, 2730, 4025, 4042, 4080,4122, 4311, 6051
UNIWILL
T410IU-T300AQ, T410TU
Edullinen ja laadukas T410IU-T300AQ, T410TU yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvikeakku 6kk takuulla. Akku täyt…
| SKU | CS-UNT410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054184 |
| Mitat | 136.27 x 72.20 x 20.09mm |
| Korvaa | A32-H24, L062066, 1510-07KB000, YS-1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |