Sony VAIO VGP-BPS35 akku 2200mAh / 32.56Wh mAh - Musta
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPS35 akku 2200mAh / 32.56Wh mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-BPS35NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVF15219CW/W
SVF15319CW
SVF15329CW
VAIO FIT 14E
VAIO FIT 15E
VAIO SVF14215SC
VAIO SVF1421E2E
VAIO SVF1421L1E
VAIO SVF15216SC
VAIO SVF15217SC
VAIO SVF15218SC
VAIO SVF1521A2E
SVF15319CW
SVF15329CW
VAIO FIT 14E
VAIO FIT 15E
VAIO SVF14215SC
VAIO SVF1421E2E
VAIO SVF1421L1E
VAIO SVF15216SC
VAIO SVF15217SC
VAIO SVF15218SC
VAIO SVF1521A2E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS35A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS35NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083269 |
| Mitat | 271.96 x 37.44 x 20.15mm |
| Korvaa | VGP-BPS35 / VGP-BPS35A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |